Hakkımızda

Dalida 2004 yılında kurulmuş, yıllardır perakende ve toptan tekstil, aksesuar sektöründe faaliyet göstermektedir. E-Ticaret sektöründe kuruluşundan beri süregelen gelişimiyle Dalida her zaman sizlerin ihtiyaçlarına çözüm üreten, müşterisini anlayan, yeni trendlere öncü olan bir firmadır.

Sizin İçin En Özeli

Güzelliğinize özel anlamlar katacak, size uygun ve çok çeşitli seçenekler Dalida da hem de en uygun fiyat avantajlarıyla. dalida.com.tr dört yıldır tüm Türkiye'ye hitap eden; Tesettür mayodan plaj ürünlerine, iç giyimden atkı bere takımlarına, güneş gözlüğünden pijamaya kadar bir çok kategoride ve binlerce ürün ile hizmete girmiştir. Sezonun trendlerini dalida.com.tr de bulabilir ve en uygun fiyatlarla alışverişinizi yapabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterisinin dilinden en iyi anlayan bir E-Ticaret firması olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Sizler için en uygun ve en hızlı kargo seçenekleriyle ürünleri size sıkıntısız bir şekilde ulaştırmak için ekip arkadaşlarımız devamlı olarak ilgilenmektedir. Tüm Türkiye'ye hizmetimizi sorunsuz sağlayarak doğudan-batıya müşterilerimizle olumlu ve mutlu ilişkiler kuruyoruz. %100 MEMNUNİYET esası ile en hızlı şekilde teslimat için tüm arkadaşlarımız özveri ile çalışmaktadır.

Güvenli Alışveriş

Güvenliğinizin en üst seviyede olabilmesi için sitemizi sürekli optimize ederek, güvenli olmayan bağlantılar kullanmayıp, alanında uzmanlaşmış E-Ticaret kadrosuyla çalışarak sizlerin en hızlı ve güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlamanızı sağlar.

Kolay İade

Size ulaşan ürünlerini iade edebilmek için iletişim sayfamızdan bizimle iletişim kurarak kolay ve rahat bir şekilde isteklerinizi şirket politikamıza zarar getirmeyecek düzeyde yerine getireceğimizden emin olabilirsiniz.